A munkavégzés helye:
Zalaegerszeg
Jelentkezési határidő:
2020-06-30

élelmezési vezető

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • erős szakmai támogató háttér, folyamatos egyeztetések, szükség esetén belső képzések, tanfolyamon való részvételi lehetőségek segítik a feladataid elvégzését,
  • támogató és rugalmas vezetői hozzáállással tartjuk szem előtt a munka és a magánélet  egyensúlyát,
  • versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • ellenőrzöd a hozzád tartozó főzőkonyhák termelési munkáját, segíted az ott dolgozó munkavállalók napi feladatait különböző dokumentumokkal, szakmai javaslatokkal,
  • segíted a jogszabályi és cégcsoport szintű előírások, elvárások szerinti működést, az adott egységre vonatkozó terv szerinti gazdálkodás betartását, betartatását,
  • előkészíted a normál (nem diétás) étlapokat, ellenőrzöd a rendelet szerinti megfelelőséget, illetve feltöltöd az élelmezési programba,
  • a területeden lévő kiszállítási és/vagy tálalási pontok vonatkozásában az érintett intézményvezetőnek megszerkeszted és elküldöd az étlapokat,
  • az étlap és az elkészített kiszabatok alapján megszervezed az árurendelést a szükséges alapanyagokra,
  • megrendelt áruk átvétele, ellenőrzése, rögzítése az élelmezési programban, szükség esetén reklamációs jegyzőkönyv készítése,
  • ellenőrzöd a havi áruleltár és az éves eszközleltár elkészítését, illetve szükség esetén részt veszel a leltározásban is,
  • felügyeled a tisztítószerek szakszerű, előírás szerinti, gazdaságos felhasználását, a takarítási és tisztítási munkálatok rendszeres elvégzését, betartatod a takarítási ütemtervet és rendszeresen ellenőrzöd a hozzád tartozó dolgozók higiéniáját,
  • jelentések, adatszolgáltatások határidőre történő elkészítése.

MI SZÜKSÉGES A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ?

  • legalább 3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatod van,
  • átfogóan, naprakészen ismered a közétkeztetésre vonatkozó jogszabályi környezetet,
  • jól ismered az alapanyagokat, recepteket, főzési technológiákat,
  • kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban egyaránt,
  • a munkavégzés során elhivatott, motivált, szorgalmas, kezdeményező és proaktív vagy,
  • ismered és magabiztosan kezeled a számítógépes programokat (Word, Excel).

ÖRÖMMEL VESSZÜK:

  • ha van közétkeztetési területen szerzett tapasztalatod,
  • ha ismersz bármilyen élelmezési programot,
  • ha van élelmezésvezetői, szakács, vagy dietetikus végzettséged.

HA SZÍVESEN LENNÉL A CSAPATUNK TAGJA, VÁRJUK JELENTKEZÉSED AZ

  • info.zala@hungast.hu e-mail címre.