A munkavégzés helye:
Villány
Jelentkezési határidő:
2020-03-31

építésvezető

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • kihívást jelentő, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz,
  • nyitott, fiatalos, támogató csapatban dolgozhatsz egy stabil hátteret nyújtó cégnél,
  • versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk.
MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • elkészíted és folyamatosan nyomon követed az építési ütemtervet, projektet végigkísérő műszaki adminisztráció önálló kezelése, építési napló vezetése,
  • a kivitelezés aktív, helyszíni irányítása: teljes körűen szervezed, koordinálod, ellenőrzöd az elvégzett feladatokat, kiemelten ellenőrzöd a munkabiztonsági előírások betartását, betartatását,
  • irányítod, ellenőrzöd az alvállalkozóknak általad kiadott feladatokat és azok elvégzését, átadási dokumentáció összeállításához szükséges dokumentumok egyeztetése az alvállalkozókkal,
  • az építési helyszínre érkezett építőanyagok átvétele, minőségi és mennyiségi ellenőrzése,
  • műszaki megoldások értékelése, szükség esetén alternatív javaslatok kidolgozása,
  • vezetői döntés, ártárgyalások előkészítése,
  • árajánlatok kiértékelése, ártükör, utókalkulációk készítése, pótmunka elszámolások végrehajtása.
MI SZÜKSÉGES A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ?
  • szakirányú, minimum középfokú magasépítő technikusi végzettséggel rendelkezel és a fenti feladatok ellátásában van legalább 3 éves tapasztalatod,
  • érvényes regisztrált felelős műszaki vezető jogosultságod van,
  • munkádat önállóan, precízen végzed, jól terhelhető, megbízható, határozott és rugalmas vagy,
  • kiváló a problémamegoldó, kommunikációs és tárgyalókészséged,
  • B kategóriás jogosítványod van és többéves gépjárművezetési gyakorlatod,
  • ismered és magabiztosan kezeled az MS Office programokat.
ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:
  • felsőfokú építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettséged,
  • kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudásod van.