A munkavégzés helye:
Veszprém
Jelentkezési határidő:
2020-01-22

főszakács

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • hivatalos, bejelentett, a közétkeztetésben kiemelt munkabért,
  • határozatlan idejű munkaszerződést, egész éves foglalkoztatást,
  • modern munkakörnyezetet és motiváló és támogató csapatot,
  • kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk.
MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • Te szervezed meg a főzőkonyhán dolgozó munkatársak munkáját,
  • a Te feladatod lesz az alapanyagok megfelelő és nyomon követhető tárolása,
  • felügyeled a kijelölt ételek anyaghányad és technológiai előírások szerinti elkészítését és adagolását,
  • Te ellenőrzöd a főzéshez használt eszközök és berendezések biztonságos üzemelését, munkavédelmi megfelelőségét.
MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

Hétfőtől péntekig, naponta 06:00-14.30 között, a hétvégi pihenőidő biztosított a számodra.

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?
  • fontos, hogy legyen szakács végzettséged és legalább 3 éves szakmai tapasztalatod közétkeztetési területen hasonló munkakörben,
  • a munkádat igényesen, precízen és pontosan végzed.

HA SZÍVESEN LENNÉL A CSAPATUNK TAGJA, VÁRJUK JELENTKEZÉSED A
  • hr@hungast.hu e-mail címre,
  • telefonon is érdeklődhetsz hétköznap 8 és 16 óra között a 06-20-282-9676-os telefonszámon,
SMS-t is küldhetsz, visszahívunk!