A munkavégzés helye:
Veszprém
Jelentkezési határidő:
2019-09-30

főszakács

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

-          hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,

-          határozatlan idejű munkaszerződést, egész éves foglalkoztatást,

-          modern munkakörnyezetet és motiváló és támogató csapatot,

-          kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

-          Te szervezed meg a főzőkonyhán dolgozó munkatársak munkáját,

-          a Te feladatod lesz az alapanyagok megfelelő és nyomon követhető tárolása,

-          felügyeled a kijelölt ételek anyaghányad és technológiai előírások szerinti elkészítését és adagolását,

-    Te ellenőrzöd a főzéshez használt eszközök és berendezések biztonságos üzemelését, munkavédelmi megfelelőségét.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

Hétfőtől péntekig, naponta 06:00-14.30 között, a hétvégi pihenőidő biztosított a számodra.

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

-          fontos, hogy legyen szakács végzettséged és legalább 3 éves szakmai tapasztalatod közétkeztetési területen hasonló munkakörben,

-          a munkádat igényesen, precízen és pontosan végzed.

Érdeklődhetsz hétköznap 8 és 16 óra között 06 20 282 9676-os telefonszámon, várjuk önéletrajzodat az elérhetőségeid megadásával a hr@hungast.hu e-mail címre is!