A munkavégzés helye:
Veszprém
Jelentkezési határidő:
2019-09-30

diétás szakács

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

-          hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,

-          határozatlan idejű munkaszerződést, egész éves foglalkoztatást,

-          kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt,

-          állandó dietetikai felügyeletet kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

-          napi főzési rend megtervezése, kialakítása,

-          részvétel az alapanyagok kiválasztásában,

-          felelős munkavégzés a főzött ételek mennyiségének és minőségének tekintetében,

-          a tálalás pontos mennyiségi és minőségi elvégzése.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

Hétfőtől péntekig, naponta 05.00-13.30 között, a hétvégi pihenőidő biztosított a számodra.

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

-          diétás szakács végzettség, vagy folyamatban lévő diétás szakács tanulmányok,

-          igényesség a munkára,

-          pontos, precíz munkavégzés,

-          nagyfokú stressztűrő képesség.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha van közétkeztetésben szerzett tapasztalatod.

Érdeklődhetsz hétköznap 8 és 16 óra között 06-20-282-9676-os telefonszámon is!