A munkavégzés helye:
Szombathely
Jelentkezési határidő:
2018-04-30

dietetikus

Feladatok:

·         diétás és normál étlap tervezése,

·         a diétás menü készítésének és tálalásának teljes körű felügyelete,

·         a kapcsolódó adminisztatív feladatok ellátása,

·         a feladat ellátáshoz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete és folyamatos nyomon követése,

·         kapcsolattartás intézményekkel, partnerekkel.

Elvárások:

·         felsőfokú, szakirányú végzettség,

·         1-3 év munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,

·         kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,

·         elhivatottság, motiváció, szorgalom,

·         számítógépes programok felhasználói szintű, magabiztos kezelése.

Előnyt jelent:

·         bármely élelmezési program ismerete.

Amit kínálunk:

·         felelősségteljes önálló munkakört egy dinamikusan növekvő, stabil, hazai vállalatnál,

·         eredmény- és sikerorientált munkakörnyezetet,

·         versenyképes jövedelmet és juttatásokat.