A munkavégzés helye:
Siófok
Jelentkezési határidő:
2019-04-22

raktáros

Feladatok:

-          a beszállított áruk, termékek minőségi, mennyiségi átvétele a számla, szállítólevél

           alapján, az áru mozgatása a megadott raktárhelyiségbe,

-          a raktári bevételezések és kiadások elektronikus adminisztrációja,

-          a munkájához kapcsolódó minőségügyi dokumentáció vezetése,

-          a nyersanyagok előírásszerű tárolása, figyelemmel a felhasználhatósági idő betartására

           és az előírásokra,

-          a raktárból kiadott áruk szabályszerű bizonylatolása.

Elvárások:

-          legalább érettségi, a felsőfokú szakképzéssel szerzett végzettség előny,

-          informatikai rendszerek használatában szerzett kompetenciák,

-          jó fizikai erőnlét,

-          precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Amit kínálunk:

-          felelősségteljes munkakört egy stabil, hazai vállalatnál,

-          eredményorientált munkakört,

-          versenyképes munkabért és juttatásokat.