A munkavégzés helye:
Siófok
Jelentkezési határidő:
2019-03-31

raktáros

Feladatok:

·         a beszállított áruk, termékek minőségi, mennyiségi átvétele a számla, szállítólevél alapján, az áru mozgatása a megadott raktárhelyiségbe,

·         a raktári bevételezések és kiadások elektronikus adminisztrációja,

·         a munkájához kapcsolódó minőségügyi dokumentáció vezetése,

·         a nyersanyagok előírásszerű tárolása, figyelemmel a felhasználhatósági idő betartására és az előírásokra,

·         a raktárból kiadott áruk szabályszerű bizonylatolása.

Elvárások:

·         legalább érettségi, a felsőfokú szakképzéssel szerzett végzettség előny,

·         informatikai rendszerek használatában szerzett kompetenciák,

·         jó fizikai erőnlét,

·         precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Amit kínálunk:

·         felelősségteljes munkakört egy stabil, hazai vállalatnál,

·         eredményorientált munkakört,

·        versenyképes munkabért és juttatásokat.