A munkavégzés helye:
Salgótarján, Balassagyarmat, Pásztó
Jelentkezési határidő:
2018-04-30

területi vezető

Feladatok:

·        a közétkeztetési szolgáltatás teljes körű szakmai és gazdasági felügyelete és irányítása az adott területen,

·        a minőségbiztosítási és élelmiszerbiztonsági előírások betartatása a területen dolgozó munkavállalókkal,

·        a költséggazdálkodás teljes körű felügyelete, kapcsolattartás a terület beszállítóival,

·        átfogó munkaerő-gazdálkodás,

·        üzleti terv készítése és megvalósítása,

·        kapcsolattartás az adott területen működő intézmények vezetőivel, partnerekkel, valamint a társaság menedzsmentjével.

Elvárások:

·        gazdasági vagy vendéglátóipari felsőfokú végzettség vagy 10 éves vendéglátóipari vezetői tapasztalat,

·        5 éves vezetői tapasztalat,

·        üzemszervezési jártasság konyhai területen,

·       B kategóriás jogosítvány és többéves vezetési tapasztalat,

        kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,

·        eredményorientált, gyakorlatias, problémamegoldó attitűd és üzleti gondolkodásmód, tulajdonosi szemlélet,

·        elhivatottság, terhelhetőség,

·        számítógépes programok felhasználói szintű, magabiztos kezelése.

Amit kínálunk:

·        felelősségteljes önálló munkakört egy dinamikusan növekvő, stabil, hazai vállalatnál,

·        eredmény- és sikerorientált munkakörnyezetet,

·        versenyképes jövedelmet és juttatásokat.

Munkavégzés helye:

Budapest, keleti és nyugati országrész.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát valamint motivációs levelét, bérigényének megjelölésével.