A munkavégzés helye:
Ormosbánya
Jelentkezési határidő:
2019-07-22

szakács

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,
  • határozatlan idejű munkaszerződést, egész éves foglalkoztatást,
  • kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • a kijelölt ételek elkészítése a konyhafőnök irányítása mellett,
  • gépek, berendezések kezelése, a munkaterület és munkaeszközök tisztán tartása.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

  • Hetente 5 napon, ami alkalomszerűen lehet hétvégi nap is, de a heti két pihenőnap biztosított a számodra!
  • A konyhán a munkatársaink 2 műszakban dolgoznak!

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

Szakács végzettség és legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha van

  • közétkeztetésben szerzett tapasztalatod,
  • diétás szakács végzettséged.

Érdeklődhetsz hétköznap 8 és 16 óra között +36-30-509-50-54-es telefonszámon, valamint várjuk fényképes önéletrajzodat.