A munkavégzés helye:
Miskolc
Jelentkezési határidő:
2019-11-30

üzletvezető helyettes

    MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

    Az üzletvezetővel együttműködve képviseled cégcsoportunkat a partnerünk felé és biztosítod a magas színvonalú szolgáltatás kialakítását, fenntartását:

    • szükség szerint egyezteted partnerünkkel az ételkínálatot,
    • aktívan részt veszel az ételek elkészítéséhez szükséges alapanyagok beszerzésében, gondoskodsz az alapanyagok gazdaságos felhasználásáról,
    • folyamatosan figyelemmel kíséred a vendégek elégedettségét, reklamáció, panasz esetén gyorsan és hatékonyan kezeled ezek megoldását,
    • számítunk rád a partneri rendezvények megtervezésében, kivitelezésében is.

    Fontos szereped lesz a munkaterülethez tartozó munkavállalók koordinálásában is:

    • munkarend, munkaidőbeosztás kialakítása, szabadságok tervezése, az ezzel kapcsolatos nyilvántartások vezetése,
    • szoros együttműködés a területi és a központi HR kollégákkal toborzás-kiválasztás, munkajogi esetek, beiskolázások vonatkozásában,
    • oktatások megtartása, tréningeken, továbbképzéseken való részvétel szervezése.

    MI SZÜKSÉGES A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ?

    • ideálisan szakirányú (kereskedelmi és/vagy vendéglátóipari) középfokú vagy felsőfokú végzettséged és legalább 5 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalatod van,
    • jól ismered és magabiztosan használod az MS Office programokat, különös tekintettel az Excel-re,
    • a munkavégzés során elhivatott, motivált, szorgalmas, kezdeményező és proaktív vagy,
    • precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség jellemez,
    • kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban egyaránt.

    ÖRÖMMEL VESSZÜK:

    • ha van vállalati étkeztetési területen szerzett hasonló munkatapasztalatod.

    MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

    • modern munkakörnyezetben, összetartó, motiváló csapatban dolgozhatsz, ahol a szakmai fejlődési lehetőség biztosított a számodra,
    • a napi munkavégzéshez mobiltelefont adunk,
    • támogató és rugalmas vezetői hozzáállással tartjuk szem előtt a munka és a magánélet egyensúlyát,
    • versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk.

Ha felkeltette a pozíció az érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a hr@hungast.hu e-mail címre, telefonon is érdeklődhetsz 8 és 16 óra között a 06-70-475-9232-es telefonszámon.