A munkavégzés helye:
Miskolc
Jelentkezési határidő:
2019-08-31

szakács

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

-          hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,

-          határozatlan idejű munkaszerződést, egész éves foglalkoztatást,

-          kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt,

-          modern munkakörnyezetet kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

-          elkészíted a napi menüket a konyhafőnök irányítása mellett,

-          érzékszervi ellenőrzést végzel az általad elkészített ételeknél,

-          feladatod lesz még az ételek ízléses tálalása is.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

-          Hetente 5 napon, a heti két pihenőnap biztosított a számodra!

-          A konyhán a munkatársaink 3 műszakban dolgoznak, 5:00 órától 13:30 óráig vagy 13:30 órától 22:00 óráig

           vagy 21:00 órától 5:30 óráig!

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

Legyen szakács végzettséged és legalább 2-3 éves szakmai tapasztalatod.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha van

á la carte ételek elkészítésében tapasztalatod.

Érdeklődhetsz hétköznap 8 és 16 óra között lehet a 06-70-400-0489-es vagy 06-30-509-5051-es telefonszámon is!