A munkavégzés helye:
Miskolc
Jelentkezési határidő:
2019-09-30

szakács

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

-       hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,

-       határozatlan idejű munkaszerződést, egész éves foglalkoztatást,

-       kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt,

-       modern munkakörnyezetet kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

-       elkészíted a napi menüket a konyhafőnök irányítása mellett,

-       érzékszervi ellenőrzést végzel az általad elkészített ételeknél,

-       feladatod lesz még az ételek ízléses tálalása is.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

-       hetente 5 napon, a heti két pihenőnap biztosított a számodra,

-       a konyhán a munkatársaink 3 műszakban dolgoznak, 5:00 órától 13:30 óráig vagy

13:30 órától 22:00 óráig vagy 21:00 órától 5:30 óráig.

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

-       legyen szakács végzettséged,

-       2-3 éves szakmai tapasztalatod,

-       „B” kategóriás jogosítványod.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha van á la carte ételek elkészítésében tapasztalatod.

Érdeklődhetsz hétköznap 8 és 16 óra között a 06-30-386-5082-es vagy 06-70-934-8698-as telefonszámon is!