A munkavégzés helye:
Miskolc
Jelentkezési határidő:
2020-03-26

protokoll felszolgáló

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,
  • határozatlan idejű munkaszerződést, egész éves foglalkoztatást,
  • kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk.
MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • előkészíted és belső protokoll szerint asztalra helyezed a partnertől érkező megrendeléseket,
  • a rendezvényt követően az eszközöket visszaszállítod az adott egységbe,
  • nyomon követed a rendelkezésre álló raktárkészletet,
  • ellátod a felszolgálói feladatokat a nagyobb partneri rendezvényeken.
MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?
  • hetente 5 napon, a heti két pihenőnap biztosított számodra.
MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?
  • legyen középfokú felszolgálói végzettséged és hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod,
  • hozzáállásod kedves és segítőkész,
  • szabálykövető vagy, munkádat pontosan, precízen végzed,
  • kiváló a kommunikációs készséged,
  • alapszintű angol nyelvtudásod van (szóban és írásban egyaránt).
HA SZÍVESEN LENNÉL A CSAPATUNK TAGJA, VÁRJUK JELENTKEZÉSED A
  • hr@hungast.hu e-mail címre, de
  • telefonon is érdeklődhetsz hétköznap 8 és 16 óra között a 06-20-271-9844-es telefonszámon,
SMS-t is küldhetsz, visszahívunk!