A munkavégzés helye:
Miskolc
Jelentkezési határidő:
2020-03-31

műszakvezető

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • modern munkakörnyezetben, összetartó, motiváló csapatban dolgozhatsz, ahol a szakmai fejlődési lehetőség is biztosított számodra,
  • támogató és rugalmas vezetői hozzáállással tartjuk szem előtt a munka és a magánélet  egyensúlyát,
  • versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk,
  • a napi munkavégzéshez mobiltelefont adunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • koordinálod és támogatod a műszakban dolgozó csapatot, gondoskodsz az emberközeli munkakörnyezet kialakításáról és fenntartásáról,
  • kapcsolatban állsz a beszállítókkal és a beszerzésért felelős munkatársakkal,
  • részt veszel a megrendelt áruk átvételében, szükség esetén reklamációs jegyzőkönyv készítésében,
  • felügyeled a tisztítószerek szakszerű, előírás szerinti gazdaságos felhasználását, a takarítási és tisztítási munkálatok rendszeres elvégzését, betartatod a takarítási ütemtervet és rendszeresen ellenőrzöd a hozzád tartozó dolgozók higiéniáját,
  • részt veszel jelentések, adatszolgáltatások határidőre történő elkészítésében és az éves eszközleltár előkészítésében,
  • szükség esetén részt veszel a beosztások, szabadságok megtervezésében, jelenléti ívek ellenőrzésében és a táppénzes papírok kezelésében.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?
  • hetente 5 napon, a heti két pihenőnap biztosított a számodra,
  • a konyhán a munkatársaink 3 műszakban dolgoznak, 5:00 órától 13:30 óráig vagy 13:30 órától 22:00 óráig vagy 21:00 órától 5:30 óráig.

MI SZÜKSÉGES A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ?

  • ideálisan szakirányú (kereskedelmi és/vagy vendéglátóipari) középfokú vagy felsőfokú végzettséged van,
  • szívesen vesszük, ha van már hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatod,
  • kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban egyaránt,
  • a munkavégzés során elhivatott, motivált, szorgalmas, kezdeményező és proaktív vagy,
  • ismered és magabiztosan kezeled a számítógépes programokat (Word, Excel),
  • vezettél már csapatot.

ÖRÖMMEL VESSZÜK:

  • ha van vállalati étkeztetésben szerzett tapasztalatod.
    Ha felkeltette a pozíció az érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a hr@hungast.hu e-mail címre, telefonon is érdeklődhetsz 8 és 16 óra között a 06-20-271-9844-es telefonszámon.