A munkavégzés helye:
Miskolc
Jelentkezési határidő:
2020-03-31

főszakács

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • felelősségteljes munkakört egy dinamikusan növekvő, stabil hazai vállalatnál,
  • szakmai továbbképzési lehetőséget,
  • határozatlan idejű munkaszerződést, egész éves foglalkoztatást,
  • hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • megszervezed a konyhán dolgozó munkatársak munkáját,

  • aktívan részt veszel a főzési folyamatokban,

  • felügyeled a kijelölt ételek anyaghányad és technológiai előírások szerinti elkészítését és adagolását,

  • nyomon követed az alapanyagok megfelelő tárolását,

  • ellenőrzöd a főzéshez használt eszközök és berendezések biztonságos üzemelését, munkavédelmi megfelelőségét.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?
  • hetente 5 napon, a heti két pihenőnap biztosított a számodra,
  • a konyhán a munkatársaink 3 műszakban dolgoznak, 5:00 órától 13:30 óráig vagy 13:30 órától 22:00 óráig vagy 21:00 órától 5:30 óráig.

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?
  • fontos, hogy legyen szakirányú végzettséged, előny ha mesterszakács oklevéllel is rendelkezel,
  • legyen 4-5 éves közétkeztetésben vagy vállalati étkeztetésben szerzett tapasztalatod,
  • a munkádat igényesen, precízen és pontosan végzed.
HA SZÍVESEN LENNÉL A CSAPATUNK TAGJA, VÁRJUK JELENTKEZÉSED A
  • hr@hungast.hu e-mail címre,
  • telefonon is érdeklődhetsz hétköznap 8 és 16 óra között a 06-20-271-9844-es telefonszámon.
SMS-t is küldhetsz, visszahívunk!