A munkavégzés helye:
Miskolc
Jelentkezési határidő:
2019-04-30

élelmiszer raktáros

Feladatok:

-           élelmezési alapanyagok és egyéb áruk mennyiségi és minőségi átvétele,

-          raktárkészlet naprakész nyilvántartása, ellenőrzése,

-          árurendelések előkészítése az üzletvezető és a konyhafőnök iránymutatásai alapján,

-          közreműködés az ételek kiszállítási adagolásában,

-           raktárak, hűtők, tárolók élelmiszerbiztonsági és élelmiszerhigiéniai előírások szerinti rendben

       tartása.

Elvárások:

-          érettségi,

-           jó fizikai erőnlét,

-           precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Műszakrend: 3 műszakos, (délutános és esti műszak rendezvények alkalmával van).

Munkaidő: hétfőtől-vasárnapig, heti 2 pihenőnap figyelembevételével és a reggeli műszak 5:00 órától 13:30 óráig tart.

Előny:

-            hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat,

-            raktárkezelő/raktáros szakképesítés,

-            élelmiszerraktározási előírások ismerete.

Amit kínálunk:

-          felelősségteljes, eredményorientált munkakört egy stabil, hazai vállalatnál,

-           kiszámítható munkaidőt,

-          versenyképes munkabért és juttatásokat.