A munkavégzés helye:
Győr
Jelentkezési határidő:
2019-04-30

protokoll / rendezvény séf

Főbb feladatok, munkák:

-          kínálattervezési folyamatainak menedzselése, kivitelezése,

-          gasztronómiai trendek figyelemmel kísérése, alkalmazása a fejlesztés során,

-          kiemelt rendezvények ételsorainak ajánlatainak elkészítése és kivitelezése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

-          szakács végzettség,

-          modern, naprakész szakmai ismeretek,

-          legalább 10 év szakács munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,

-          kreativitás, gazdálkodási szemlélet, proaktív hozzáállás.

Munkavégzés: hétfőtől – péntekig, rugalmas, 1 műszak, hétvége és ünnep szabad.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent: mesterszakács végzettség.

Amit kínálunk:

-          kiemelt bérezés, teljes bejelentés,

-          jól felszerelt, klimatizált konyha,

-          szakmai fejlődés,

-          részvétel szakmai versenyeken,

-          kihívásokkal és sikerekkel teljes munkakör.