A munkavégzés helye:
Győr
Jelentkezési határidő:
2019-07-31

marketing koordinátor

    AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK LENDÜLETES, ÖTLETEKKEL TELI MUNKÁDRA:

    • a szolgáltatás értékesítés támogatásában, értékesítési adatok elemzésében,
    • számítunk proaktív együttműködésedre a mérőszámok meghatározásában, a mutatók javításának érdekében javaslatok kidolgozásában,
    • közreműködhetsz új termékek, kínálati elemek bevezetésében,
    • részt vehetsz akciók, promóciók, helyi kampányok tervezésében, szervezésében, hatékonyságuk elemzésében,
    • feladatod lesz a marketing adatbázis építése és gondozása,
    • hozzád tartozik a cégcsoport arculati elemei megjelenésének kiterjesztése, felügyelete.

    MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

    • marketing irányú szakképesítés,
    • fontos, hogy legyen legalább 3 év gyakorlatod a marketing területén,
    • rendelkezz adatbázis építésben és karbantartásban szerzett gyakorlattal,
    • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
    • a munkavégzés során elhivatott, motivált, pontos és szorgalmas legyél,
    • ismerd és magabiztosan kezeld a számítógépes programokat (Word, Excel, PowerPoint),
    • legyen „B” kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod,
    • eredményorientált, proaktív, gyakorlatias, problémamegoldó attitűd és üzleti gondolkodásmód jellemezen.

    ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha van

    • szolgáltatási területen való marketing tapasztalatod,
    • B2B2C marketingben való jártasságod,
    • kommunikációképes német nyelvtudásod szóban és írásban.

    MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

    • modern munkakörnyezetben és motiváló csapatban dolgozhatsz,
    • erős szakmai támogató háttér, folyamatos egyeztetések,
    • a napi munkavégzéshez mobiltelefont, laptopot adunk,
    • határozatlan idejű munkaszerződést, versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk.