A munkavégzés helye:
Győr
Jelentkezési határidő:
2018-12-31

marketing koordinátor

FELADATOK:

-        a szolgáltatás értékesítésének támogatása, értékesítési adatok elemzése,

-        proaktív együttműködés a mérőszámok meghatározásában, a mutatók javításának érdekében javaslatok kidolgozása,

-        közreműködés új termékek, kínálati elemek bevezetésében,

-        részvétel akciók, promóciók, helyi kampányok tervezésében, szervezésében, hatékonyságuk elemzésében,

-        marketing adatbázis építése és gondozása,

-        a cégcsoport arculati elemei megjelenésének kiterjesztése, felügyelete.

ELVÁRÁSOK:

-        marketing irányú szakképesítés,

-        legalább 3 év gyakorlat a marketing területén,

-        kiváló kommunikációs készség szóban és írásban,

-        pontos, precíz munkavégzés,

-        eredményorientált, gyakorlatias, problémamegoldó attitűd és üzleti gondolkodásmód,

-        Microsoft Office programok magabiztos, magas szintű használata.

ELŐNYT JELENTŐ KOMPETENCIÁK:

-        szolgáltatási területen való marketing tapasztalat,

-        B2B2C marketingben való jártasság,

-        kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban.

AMIT KÍNÁLUNK:

-        felelősségteljes önálló munkakört egy dinamikusan növekvő, stabil, hazai vállalatnál,

-        eredmény- és sikerorientált munkakörnyezetet,

-        versenyképes jövedelmet és juttatásokat.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát bérigényének megjelölésével.