A munkavégzés helye:
Dunaújváros
Jelentkezési határidő:
2019-12-11

konyhai kisegítő

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,
  • kiszámítható, napi 4 és 8 órás munkaidőt kínálunk,
  • távolsági bérleted árának 86%-át minden hónapban kifizetjük számodra,
  • ha a Te ajánlásoddal érkezik hozzánk egy új munkatárs, többszöri pénzjutalomban részesülsz.
MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • a főzéshez kapcsolódó feladatok elvégzése (pl. alapanyagok előkészítése, eszközök tisztán tartása),
  • az elkészített ételek adagolása, tálalása,
  • a konyha és a konyhához tartozó helyiségek takarítása.
MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?
  • Hétfőtől péntekig, a hétvégi pihenőidő biztosított számodra!
  • Konyháinkon kora reggel kezdjük a napot, ezért a délutánjaink szinte teljesen szabadok!
MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

Várjuk a jelentkezésed akkor is, ha nem rendelkezel végzettséggel, és/vagy ha korábban nem dolgoztál hasonló munkakörben!

ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha van közétkeztetésben és/vagy egyéb vendéglátásban szerzett tapasztalatod.

Érdeklődhetsz hétköznap 8 és 12 óra között 06-25-511-060-as telefonszámon, várjuk jelentkezésed az elérhetőségeid megadásával a hr@hungast.hu e-mail címre is.