A munkavégzés helye:
Dunakeszi
Jelentkezési határidő:
2019-02-26

élelmiszer raktáros

Feladatok:

·       élelmezési alapanyagok és egyéb áruk mennyiségi és minőségi átvétele kézi anyagmozgatással,

·       raktári bevételezés számítógépes programban,

·       raktárkészlet naprakész nyilvántartása, ellenőrzése,

·       árurendelések előkészítése az üzletvezető és a konyhafőnök iránymutatásai alapján együttműködve az üzletvezetővel,

·       közreműködés az ételek kiszállítási adagolásában,

·       raktárak, hűtők, tárolók élelmiszerbiztonsági és higiéniai előírások szerinti rendben tartása.

Elvárások:

·       érettségi,

·       informatikai rendszerek használatában szerzett jártasság,

·       jó fizikai erőnlét,

·       precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előny:

·       hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat,

·       raktárkezelő/raktáros szakképesítés,

·       élelmiszerraktározási előírások ismerete.

Amit kínálunk:

·       felelősségteljes, eredményorientált munkakört egy stabil, hazai vállalatnál,

·       kiszámítható munkaidőt,

·       versenyképes munkabért és juttatásokat.