A munkavégzés helye:
Debrecen
Jelentkezési határidő:
2020-01-16

konyhai adminisztrátor

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • perspektivikus, kihívást jelentő munkakört,
  • változatos feladatokat,
  • barátságos, támogató munkahelyi légkört,
  • határozatlan idejű munkaszerződést,
  • kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk.
MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • ellátod az egységben felmerülő adminisztratív feladatokat,
  • nyomon követed a megrendeléseket, bevételezed a szállítóleveleket,
  • részt veszel a havi leltározásban, készletnyilvántartás adminisztrálásában,
  • aktívan részt veszel a havi elszámolások készítésében,
  • szükség szerint kezeled a pénztárat, elvégzed a napi pénztárzárást, összegyűjtöd a pénztári forgalmat és elkészíted a feladásokat.
TÉGED KERESÜNK, HA:
  • van érettségid és legalább 1 éves, irodai környezetben szerzett szakmai tapasztalatod,
  • jól ismered és használod is az MS Office alkalmazásokat (Excel, Word),
  • proaktív vagy, szereted a feladatokat gyorsan és pontosan elvégezni,
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel szóban és írásban egyaránt.
ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA VAN:
  • élelmezésvezetői végzettséged,
  • nagyvállalati környezetben szerzett adminisztratív tapasztalatod, és/vagy
  • üzemi konyhán szerzett releváns munkatapasztalatod.
MUNKAVÉGZÉS:
  • ideje: 7:00 órától 15:00 óráig,
  • helye: Debrecen