A munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2019-03-31

üzemeltetési koordinátor

Feladatok:

·       gépek, berendezések üzembe helyezésében való aktív részvétel;

·       belső minőségbiztosítási rendszer működésének ellenőrzése, a felmerülő hibák korrigálása, szükség esetén javaslattétel;

·       intézményvezetőkkel való kapcsolattartás, reklamációk kezelése;

·       kimutatások, riportok előkészítése, adatgyűjtési feladatok.

Elvárások:

·       középfokú végzettség érettségivel;

·       vendéglátóipari területen szerzett néhány éves, üzemeltetési feladatokkal összefüggő szakmai tapasztalat;

·       kiváló kommunikációs készség szóban és írásban;

·       pontos, precíz munkavégzés, problémamegoldó attitűd és üzleti gondolkodásmód;

·       a feladatok megfelelő priorizálása,

·       Microsoft Office programok magabiztos, magas szintű használata. (Word, Excel),

·       B kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetési tapasztalat.

Amit kínálunk:

·       perspektivikus munkakör, szakmai fejlődési lehetőség,

·       versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások,

·       hosszú távú, biztos munkalehetőség.