A munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2019-08-21

üzemeltetési koordinátor

Feladatok:

-       gépek, berendezések üzembe helyezésében való aktív részvétel;

-       belső minőségbiztosítási rendszer működésének ellenőrzése, a felmerülő hibák korrigálása,

        szükség esetén javaslattétel;

-       intézményvezetőkkel való kapcsolattartás, reklamációk kezelése;

-       kimutatások, riportok előkészítése, adatgyűjtési feladatok.

Elvárások:

-       középfokú végzettség érettségivel;

-       vendéglátóipari területen szerzett néhány éves, üzemeltetési feladatokkal összefüggő szakmai

        tapasztalat;

-       kiváló kommunikációs készség szóban és írásban;

-       pontos, precíz munkavégzés, problémamegoldó attitűd és üzleti gondolkodásmód;

-       a feladatok megfelelő priorizálása,

-       Microsoft Office programok magabiztos, magas szintű használata. (Word, Excel),

-       B kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetési tapasztalat.

Amit kínálunk:

-       perspektivikus munkakör, szakmai fejlődési lehetőség,

-       versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások,

-       hosszú távú, biztos munkalehetőség.