A munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2019-05-31

üzemeltetési koordinátor

Feladatok:

-          gépek, berendezések üzembe helyezésében való aktív részvétel,

-          belső minőségbiztosítási rendszer működésének ellenőrzése, a felmerülő hibák

           korrigálása, szükség esetén javaslattétel,

-          intézményvezetőkkel való kapcsolattartás, reklamációk kezelése,

-          kimutatások, riportok előkészítése, adatgyűjtési feladatok.

Elvárások:

-          középfokú végzettség érettségivel,

-          vendéglátóipari területen szerzett néhány éves, üzemeltetési feladatokkal

            összefüggő szakmai  tapasztalat,

-          kiváló kommunikációs készség szóban és írásban,

-          pontos, precíz munkavégzés, problémamegoldó attitűd és üzleti gondolkodásmód,

-          a feladatok megfelelő priorizálása,

-          Microsoft Office programok magabiztos, magas szintű használata (Word, Excel),

-          B kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetési tapasztalat.

Amit kínálunk:

-          perspektivikus munkakör, szakmai fejlődési lehetőség,

-          versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások,

-          hosszú távú, biztos munkalehetőség.