A munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2020-03-31

IT üzemeltető rendszergazda

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • erős szakmai támogató háttérrel rendelkező, összetartó, motiváló csapatban dolgozhatsz, ahol a fejlődési lehetőség biztosított a számodra,
  • a napi munkavégzéshez mobiltelefont, laptopot adunk,
  • támogató és rugalmas vezetői hozzáállással tartjuk szem előtt a munka és a magánélet egyensúlyát,
  • versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk.
MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
    • felhasználók IT támogatása,
    • hálózati eszközök (OpenVPN, Mikrotik, Cisco), szerverek (Windows 2008-2019, Ubuntu, Debian), VPN karbantartása, konfigurálása,
    • események dokumentálása jegykezelő rendszerben, változáskezelés,
    • kapcsolattartás belső és külső fejlesztőkkel, társosztályokkal,
    • fejlesztett és dobozos alkalmazások telepítése, támogatása és üzemeltetése (szerver és kliens oldalon egyaránt),
    • Microsoft Windows, Linux alapú rendszerek alkalmazások és adatbázis szerverek üzemeltetéshez kapcsolódó feladatok ellátása,
    • felhasználói hiba bejelentések L2 szintű megoldása, támogatása,
    • hibaelemzés, adminisztráció,
    • a rendszer architektúrához kapcsolódó dokumentációk készítése, naprakészen tartása,
    • tesztelések, validálási folyamatok támogatása, végrehajtása,
    • tárgyi eszközök nyilvántartásában való közreműködés.
MI SZÜKSÉGES AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?
    • ideálisan középfokú, szakirányú végzettséged van,
    • legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel,
    • Windows Server magas szintű ismerete (Hyper-V, AD, Exchange),
    • Linux alap szintű ismerete (Ubuntu/Debian),
    • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel és van gépjárművezetési gyakorlatod,
    • megérted a szakmai angol nyelvű anyagokat, rendszerfelületeket,
    • kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban egyaránt,
    • munkavégzésed során proaktív problémamegoldó szemlélettel rendelkezel és erős együttműködés jellemez,
    • szeretsz és tudsz is önállóan munkát végezni,
    • érdeklődsz az új technológiák iránt, tanulási vágy és nyitottság jellemez.
ÖRÖMMEL VESSZÜK: ha rendelkezel felsőfokú releváns végzettséggel.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat és motivációs leveledet!