A munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2020-01-31

rendszerüzemeltető

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • erős szakmai támogató háttérrel rendelkező, összetartó, motiváló csapatban dolgozhatsz, ahol a fejlődési lehetőség biztosított a számodra,
  • a napi munkavégzéshez mobiltelefont, laptopot adunk,
  • támogató és rugalmas vezetői hozzáállással tartjuk szem előtt a munka és a magánélet egyensúlyát,
  • versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk.
MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • karbantartod a cég hardver és szoftver parkját, a cégcsoport által használt hagyományos és számítógép alapú pénztárgép parkját, elvégzed a partner elvárásainak megfelelő rendszerbe illesztését,
  • hálózati eszközök, VPN karbantartása, konfigurálása (OpenVPN, Mikrotik, Cisco)
  • a felhasználók eseti és rendszeres támogatása,
  • Microsoft Windows, Linux környezetben az alkalmazást futtató szerver gépek és kapcsolódó kliens alkalmazások konfigurálása,
  • szoftverek telepítése, felügyelete, támogatása;(szerver és kliens oldalon egyaránt),
  • fejlesztett és dobozos alkalmazások telepítése, támogatása és üzemeltetése (szerver és kliens oldalon egyaránt),
  • Microsoft Windows, Linux alapú rendszerek alkalmazások és adatbázis szerverek üzemeltetéshez kapcsolódó feladatok ellátása,
  • események dokumentálása jegykezelő rendszerben, változáskezelés,
  • felhasználói hiba bejelentések L2 szintű megoldása, támogatása,
  • hibaelemzés, adminisztráció,
  • a rendszer architektúrához kapcsolódó dokumentációk készítése, naprakészen tartása,
  • kapcsolattartás belső és külső fejlesztőkkel, társosztályokkal,
  • tesztelések, validálási folyamatok támogatása, végrehajtása,
  • tárgyi eszközök nyilvántartásában való közreműködés.
MI SZÜKSÉGES AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?
  • ideálisan középfokú, szakirányú végzettséged van, és legalább 3 év IT területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod,
  • üzemeltetési tapasztalattal rendelkezel: szerver környezet és alkalmazásai, kliensalkalmazások, virtuális szerver környezet területein,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel és van többéves gépjárművezetési gyakorlatod,
  • megérted a szakmai angol nyelvű anyagokat, rendszerfelületeket,
  • kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban egyaránt,
  • munkavégzésed során proaktív problémamegoldó szemlélettel rendelkezel és erős együttműködés jellemez,
  • szeretsz és tudsz is önállóan munkát végezni,
  • érdeklődsz az új technológiák iránt, tanulási vágy és nyitottság jellemez.
ÖRÖMMEL VESSZÜK: ha rendelkezel felsőfokú releváns végzettséggel.