A munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2019-03-31

munkaügyi vezető

Feladatok:

  • bér- és TB ügyintézők munkájának szakmai segítése, irányítása,
  • támogatói és aktív részvétel is a havi bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatokban,
  • rendszeres és ad hoc riportok, statisztikák elkészítése,
  • hatóságokkal való kapcsolattartás,
  • törvényi előírások, változások folyamatos nyomon követése, azok gyakorlatba történő átültetése,
  • társosztályokkal (HR, pénzügy, könyvelés) történő együttműködés,
  • munkaügyi szabályzatok, folyamatleírások felülvizsgálata, aktualizálása.

Elvárások:

  • legalább 2-3 éves bér- és munkaügyi csoportvezetői szakmai tapasztalat,
  • munkajogi jognyilatkozatok elkészítésében szerzett releváns tapasztalat,
  • NEXON bér szoftver alapos ismerete (OEP modul, ÁLM modul - egyéni listák paraméterezése, főkönyvi paraméterezések),
  • naprakész munkajogi, TB ismeretek,
  • precizitás, pontosság, határidők betartása.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (preferáltan munkaügyi végzettség).

Amit kínálunk:

  • a munkakör felelősségével arányos juttatási csomag,
  • dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező magyar cégcsoport,
  • támogató, együttműködő munkahelyi légkör.