A munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2018-12-31

marketing és kommunikációs menedzser

Feladatok:

-      kommunikációs és marketing stratégia tervezésében és megvalósításában való aktív és proaktív közreműködés,

-      cikkek, interjúk, sajtóközlemények megírása precíz helyesírással,

-      weboldal tartalmi szerkesztése,

-      közösségi médiafelületek kezelése,

-      honlap fejlesztésében való együttműködés a külső szolgáltatókkal,

-      belső hírlevelek, intranet oldal teljes körű menedzselése,

-      részvétel marketing anyagok elkészítésében.

Elvárások:

-      felsőfokú szakképesítés (szakirányú végzettség előny),

-      minimum öt év szakmai tapasztalat releváns szakterületen,

-      kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,

-      eredményorientált, gyakorlatias, problémamegoldó attitűd és üzleti gondolkodásmód,

-      elhivatottság, motiváció, szorgalom,

-      számítógépes programok - beleértve a területhez kapcsolódó szoftvereket is - magas felhasználói szintű kezelése.

Előnyt jelent:

-      kríziskommunikációban való jártasság,

-      weboldalfejlesztéssel összefüggő projektmenedzseri tapasztalat.

Amit kínálunk:

-      felelősségteljes önálló munkakört egy dinamikusan növekvő, stabil, hazai vállalatnál,

-      eredmény- és sikerorientált munkakörnyezetet,

-      versenyképes jövedelmet és juttatásokat.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát bérigényének megjelölésével.