A munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2019-10-31

környezeti fenntarthatósági menedzser

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • erős szakmai támogató háttér, folyamatos egyeztetések segítik a napi munkavégzésed, szerteágazó tudásra tehetsz szert,
  • szolgáltatásaink változatossága izgalmas és sokrétű kihívásokat kínál, kibontakoztathatod a tehetséged, megtalálhatod a személyes sikereidhez vezető leggyorsabb utat,
  • befektetett energiád előrelépési lehetőségben is megtérülhet,
  • a napi munkavégzéshez mobiltelefont, laptopot, vállalati autót adunk,
  • szükség esetén biztosítjuk számodra a home office lehetőségét,
  • versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • jelenlegi folyamataink, valamint a hazai és nemzetközi gyakorlatok feltérképezése, értékelése a környezeti fenntarthatóság szempontjából, a jó gyakorlatok kialakítása, fenntartása,
  • a fenntarthatósági célok elérése érdekében szoros együttműködés a beszerzéssel (pl. gépbeszerzések, alvállalkozók kiválasztásában való részvétel),
  • energiairányítási rendszer működésének támogatása, energiaadatok és –teljesítmény mutatók nyomon követése, értékelése, visszacsatolása a szolgáltatási területek felé,
  • hulladékgyűjtés és –kezelés, levegőtisztaság védelmi, ivóvízzel és szennyvízzel, zajkibocsátással kapcsolatos előírások betartásának felügyelete, önellenőrzési terv készítése, végrehajtása, felülvizsgálata, hatósági engedélyek beszerzése, hatósági ügyintézés,
  • vegyszerhasználat felügyelete, kémiai biztonsággal kapcsolatos kockázatok vizsgálata,
  • a környezetirányítási rendszer működésének támogatása a jogszabályok és egyéb követelmények mentén,
  • a lehetséges környezeti vészhelyzetek és megelőzésük lehetőségeinek meghatározása, felülvizsgálata, szükség szerint intézkedés megtétele, vészhelyzeti tesztek végrehajtása,
  • gépjárművekkel, szállítással kapcsolatos fenntarthatósági szempontok vizsgálata, betartásuk felügyelete,
  • a munkakörhöz kapcsolódó belső eljárások kialakítása és dokumentálása, belső utasítások elkészítése.

MI SZÜKSÉGES A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ?

  • széles körű szaktudást biztosító felsőfokú végzettség,
  • fontos, hogy legyen legalább 2 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalatod,
  • elhivatott vagy a környezeti fenntarthatóság iránt,
  • kiváló a kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed, képes vagy több projekt azonos időben történő menedzselésére,
  • a munkavégzés során elhivatott, motivált, szorgalmas és proaktív vagy, gondolkodásodat a rendszerszemlélet és a stratégiai látásmód jellemzi,
  • ismered és magabiztosan kezeled a számítógépes programokat (Word, Excel, Power Point),
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt,
  • van „B” kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA

  • van környezetmérnöki végzettséged,
  • ismered az ISO 14001 és az ISO 50001 szabványokat,
  • nyitott vagy az új ismeretekre,
  • önállóan és csapatban is jól helytállsz.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, illetve szükség szerint országos