A munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2018-03-31

könyvelő

Feladatok:

·         bejövő, kimenő számlák könyvelése, számlalikvidálás,

·         bankkivonatok könyvelésének ellenőrzése,

·         anyagkészletekkel kapcsolatos mozgások könyvelése, analitikus raktárkészlet nyilvántartás ellenőrzése, nyilvántartási értékellenőrzés,

·         tárgyi eszköz nyilvántartás, aktiválási jegyzőkönyv készítése, tárgyi eszköz leltározása, a telephelyen készült leltárak ellenőrzése, érték nyilvántartás,

·         beszámoló készítéshez segítségnyújtás, NAV felé bevallások, jelentések előkészítése,

·         pénztár könyvelésének ellenőrzése, számlatükör naprakész vezetése,

·         bérfeladás lekönyvelése a Nexon program feladása alapján,

·         évzárással, évnyitással kapcsolatos teendők ellátása.

Elvárások:

·         felsőfokú, szakirányú végzettség,

·         hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel,

·         MS Office programok magabiztos ismerete,

·         elhivatottság, motiváció, szorgalom, pontosság a munkavégzés során,

·         precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előnyt jelent:

·         azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

·         felelősségteljes, önálló munkakört egy dinamikusan növekvő, stabil, hazai vállalatnál,

·         eredmény- és sikerorientált munkakörnyezetet,

·         versenyképes jövedelmet és juttatásokat.