A munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2018-01-31

kontrolling asszisztens

Feladatok:

·         szakmai asszisztensi feladatok ellátása,

·         az üzleti területekre vonatkozó rendszeres kontrolling riportok, terv-tény elemzések elkészítésében való aktív részvétel,

·         adatfeltöltés, adatszolgáltatás a kontrolling rendszeren keresztül,

·         a kontrolling igazgató és a kontrollerek munkájának támogatása, adatgyűjtés, statisztikák készítése.

Elvárások:

·         felsőfokú végzettség (pénzügyi-számviteli vagy közgazdasági),

·         hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel,

·         MS Office programok, kifejezetten az Excel táblázatkezelő magabiztos és magas szintű ismerete,

·         elhivatottság, motiváció, szorgalom, pontosság a munkavégzés során,

·         precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előnyt jelent:

·         azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

·         felelősségteljes önálló munkakört egy dinamikusan növekvő, stabil, hazai vállalatnál,

·         eredmény- és sikerorientált munkakörnyezetet,

      szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget,

          versenyképes jövedelmet és juttatásokat.