A munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2018-01-31

kontroller

Feladatok:

·         a felelősségi körébe tartozó üzleti terület rendszeres kontrolling riportjainak elkészítése,

·         proaktív közreműködés az adatszolgáltatási és kontrolling folyamatok fejlesztésében,

·         terv-tény elemzések készítése az üzleti területek vonatkozásában,

·         adatfeltöltés, adatszolgáltatás a kontrolling rendszeren keresztül,

·         a kontrolling igazgató munkájának támogatása, továbbá együttműködés a középvezetőkkel az adatok összegyűjtése, helyes értelmezése tekintetében.

Elvárások:

·         felsőfokú végzettség (pénzügyi-számviteli vagy közgazdasági),

·         3 éves munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,

·         MS Office programok, kifejezetten az excel táblázatkezelő magabiztos és magas szintű ismerete,

·         elhivatottság, motiváció, szorgalom, pontosság a munkavégzés során,

·         precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előnyt jelent:

·         azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

·         felelősségteljes önálló munkakört egy dinamikusan növekvő, stabil, hazai vállalatnál,

·         eredmény- és sikerorientált munkakörnyezetet,

·         versenyképes jövedelmet és juttatásokat.