A munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2018-11-30

HR üzleti partner

Feladatok:

·         az adott szolgáltatási terület vezetőjének teljes körű támogatása a humán erőforrás feladatok tekintetében:

o   toborzás, kiválasztás,

o   a munkaerő képzése, fejlesztése,

o   a vállalati HR stratégia megvalósításának nyomon követése,

o   bérterv készítése és megvalósítása,

·         specialista jellegű feladatok egy meghatározott HR területen,

·         részvétel a vállalati HR stratégia kidolgozásában, fejlesztésében,

·         munkáltatói márkaépítés, karriermenedzsment projektben való részvétel.

Elvárások:

·         felsőfokú végzettség (elsősorban HR szakirányú),

·         3-5 éves közép-vagy nagyvállalatnál HR generalista munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,

·         alapvető munkajogi ismeretek,

·         önálló, precíz felelősségteljes munkavégzésre való képesség, ugyanakkor együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel,

·         utazási hajlandóság,

·         elhivatottság, motiváció, szorgalom, pontosság a munkavégzés során.

Amit kínálunk:

·         felelősségteljes, önálló munkakört egy dinamikusan növekvő, stabil, hazai vállalatnál,

·         eredmény- és sikerorientált munkakörnyezetet,

·         versenyképes jövedelmet és juttatásokat,

·         szakmai fejlődési lehetőséget.