A munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2018-01-31

főkönyvelő

Feladatok:

- a cégcsoport teljes körű számviteli és pénzügyi feladatainak szakmai irányítása,

- főkönyvi könyvelések, egyeztetések, ellenőrzések elvégzése,

- hatósági és statisztikai adatszolgáltatások elkészítése és elküldése,

- aktív közreműködés a könyvvizsgálat előkészítésében és lefolytatásában,

- adóhatóságok felé bevallások elkészítése, elküldése,

- kapcsolattartás a külső partnerekkel és társosztályokkal,

- számviteli-pénzügyi folyamatok, belső szabályzatok elkészítése, szükség esetén frissítése, azok betartásának folyamatos ellenőrzése,

- a törvényi változások naprakész követése,

- könyvelők munkájának teljes körű támogatása és irányítása,

- évnyitással, havi zárással, évzárással kapcsolatos teendők koordinálása.

Elvárások:

- felsőfokú számviteli vagy közgazdasági végzettség,

- regisztrált mérlegképes könyvelő,

- adó- és számviteli jogszabályok naprakész ismerete,

- 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat, 1-2 év vezetői tapasztalat,

- erős felhasználói szintű Excel és könyvelési programok magabiztos ismerete,

- vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat,

- konszolidálással kapcsolatos ismeretek,

- elhivatottság, motiváció, szorgalom, pontosság a munkavégzés során.

Előnyt jelent:

- adótanácsadói végzettség és tapasztalat,

- SAP Business One ismerete,

- azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

- felelősségteljes, önálló munkakört egy dinamikusan növekvő, stabil, hazai vállalatnál,

- eredmény- és sikerorientált munkakörnyezetet,

- versenyképes jövedelmet és juttatásokat.