A munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2018-11-30

dietetikus koordinátor

Feladatok:

  • a szolgáltatási területeken dolgozó dietetikusok munkájának koordinációja és felügyelete,
  • részvétel a központi étlap tervezésében, az étlaptervezés folyamatának szakmai irányítása,
  • a szolgáltatási területeken alkalomszerűen a diétás menü készítésének és tálalásának felügyelete,
  • aktív és proaktív közreműködés a modern diétás alapanyagok feltérképezésében, együttműködésben a beszerzési szakterület munkatársaival,
  • adminisztratív feladatok ellátása,
  • a dietetikához kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete és folyamatos nyomon követése, ezzel összefüggésben az irányítása alá tartozó dietetikusok tájékoztatása,
  • kapcsolattartás és hatékony kommunikáció intézményekkel, partnerekkel, reklamációkezelés.

Elvárások:

  • felsőfokú, szakirányú végzettség,
  • legalább 5 év, dietetikusi munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • határozottság, elhivatottság, motiváció, szorgalom,
  • utazási hajlandóság, jogosítvány,
  • számítógépes programok felhasználói szintű, magabiztos kezelése.

Előnyt jelent:

  • közétkeztetési területen szerzett tapasztalat,
  • bármely élelmezési program ismerete.

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes önálló munkakört egy dinamikusan növekvő, stabil, hazai vállalatnál,
  • eredmény- és sikerorientált munkakörnyezetet,
  • versenyképes jövedelmet és juttatásokat.