A munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2018-07-31

élelmezésvezető/üzletvezető

Feladatok:

·        étlaptervezés a közétkeztetésben előírt jogszabályi rendelkezések figyelembevételével,

·        a tervezett étlapnak megfelelő nyersanyagok beszerzésének és felhasználásának teljes körű adminisztrációja (megrendelés, áruátvétel, raktározási, felhasználási nyomon követés),

·        a konyha napi működési folyamatainak megszervezése,

·        a területen lévő főző-és tálalókonyhák optimális munkaerő-ellátottságának felügyelete,

·        kapcsolattartás a beszállítókkal, valamint a beszerzésért felelős munkatársakkal,

·        az étlap, valamint a kalkulációk rögzítése számítógépes programban,

·        az előírások szerinti gazdálkodás betartása és betartatása.

Csapatunkba terhelhető, siker- és eredményorientált vezetőt keresünk, aki rendelkezik:

·        élelmezésvezetői végzettség vagy folyamatban lévő élelmezésvezetői tanulmányok,

·        legalább 8 év munkatapasztalattal, 3 év vezetői tapasztalattal,

·        szem előtt tartja a pontos, precíz munkavégzést, jó gazda szemlélettel bír,

·        kiemelkedő csapatvezető és problémamegoldó.

 A pályázatnál előnyt jelent a dietetikus vagy szakács végzettség, valamint a közétkeztetésben szerzett munkatapasztalat.