A munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2019-03-31

beszerzési asszisztens

Feladatok:

·       beszerzési igazgató és beszerzők munkájának teljes körű támogatása,

·       részvétel beszerzési projektek előkészítésében és háttérmunkáiban,

·       beszállítói bejövő számlákkal kapcsolatos tartalmi és formai ellenőrzési feladatok ellátása,

·       szerződések szkennelése, iktatása,

·       áruforgalmi jelentések bekérése társosztályoktól, azok elemzése, kimutatások készítése,

·       adatrögzítés online rendszerekben,

·       a beszerzési folyamatokhoz kapcsolódó dokumentumok gondozása, nyilvántartása, iktatása.

Elvárások

·       érettségi bizonyítvány,

·       MS Office ismeret, kiemelten az Excel táblázatkezelő magabiztos és magasz szintű ismerete,

·       irodai munkában szerzett minimum 1-2 éves gyakorlat.

Amit kínálunk:

·       felelősségteljes, önálló munkakört egy dinamikusan növekvő, stabil, hazai vállalatnál,

·       eredmény- és sikerorientált munkakörnyezetet,

·       versenyképes jövedelmet és juttatásokat.