A munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezési határidő:
2018-11-30

bérszámfejtő és TB-ügyintéző

Feladatok:

·        4 havi munkaidő-keretben dolgozó munkavállalók (360 fő) hó közi és havi bérszámfejtési feladatainak elvégzése:

o    jelenléti ívek összesítése,

o   pótlékok meghatározása és elszámolása,

o   a jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek, megállapítása,

o   havi adó-és járulék bevallások elkészítése,

·        teljes körű tb kifizetőhelyi feladatok ellátása.

o   pénzbeli ellátások megállapítása és számfejtése,

o   munkabalesetekkel és üzemi balesetekkel kapcsolatos önálló ügyintézés,

o   havi és negyedéves statisztikák, adatszolgáltatások elvégzése,

·        munkaügyi feladatok:

o   munkavállalók be- és kiléptetése jogszabályoknak megfelelően,

o   munkaszerződések és egyéb kapcsolódó dokumentumok elkészítése,

o   kapcsolattartás a munkaügyi adminisztrátorokkal valamint az állami szervekkel, hivatalokkal.

Elvárások:

·        - bérszámfejtő és TB ügyintézői végzettség, szakképesítés,

  - 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat,
  - NEXON és/vagy UNIT4 bérprogram teljes körű ismerete,
  - jogszabályok naprakész ismerete (munkajogi és TB),
  - önálló, precíz felelősségteljes munkavégzésre való képesség, ugyanakkor együttműködési készség, csapatmunkában
    való részvétel,
  - elhivatottság, motiváció, szorgalom, pontosság a munkavégzés során.

Amit kínálunk:

·        - felelősségteljes önálló munkakört egy dinamikusan növekvő, stabil, hazai vállalatnál,

  - eredmény- és sikerorientált munkakörnyezetet,
  - versenyképes jövedelmet és juttatásokat,
  - részvételi lehetőséget szakmai előadásokon, továbbképzéseken.