A munkavégzés helye:
Budapest-Óbuda
Jelentkezési határidő:
2018-07-31

konyhai adminisztrátor

Feladatok

·         adatrögzítés és adatgyűjtés a számítógépes programok használatával,

·         kapcsolattartás az oktatási és nevelési intézmények, valamint a társaság központi irodájának munkatársaival,

·         elektronikus levelezések kezelése,

·         munkaügyi dokumentumok kezelése, nyomon követése,

·         házi pénztár kezelése,

·         különböző nyilvántartások (gépjárművek, EÜ-kiskönyvek, képzési naplók, stb.) vezetése,

·         szakhatósági és belső ellenőrzésekkel kapcsolatos jegyzőkönyvek kezelése, nyilvántartása,

·         étlapokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok.

Elvárásaink:

·         középfokú végzettség érettségivel,

·         1-3 év munkatapasztalat irodai környezetben,

·         precíz, igényes munkavégzés,

·         magabiztos számítógépes ismeretek (Excel és Word).

Előnyt jelent az ECO-STAT program ismerete.

Amit kínálunk:

·         alapbér+béren kívüli juttatások,

·         hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél,

·         napi egyszeri meleg étkezés.