A munkavégzés helye:
Budapest, 9. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-09-30

portás

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

·       hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,

·       határozatlan idejű munkaszerződést, egész éves foglalkoztatást,

·       kiszámítható munkaidőt kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

·       a központunkba érkező vendégek fogadása, munkatársainkhoz történő irányítása,

·       gépkocsibejárónál történő mozgások figyelemmel kísérése, szükség esetén intézkedés megtétele,

·       telefonközpont kezelése, beérkező hívások megfelelő átirányítása,

·       a központunkba rendelt áruk (kávé, ásványvíz, papír-írószer) elvitele a felhasználási helyre.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

Hetente 5 napon, ami alkalomszerűen lehet hétvégi nap is, de a heti két pihenőnap biztosított a számodra!

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

·       középfokú végzettséggel rendelkezel,

·       jó a kommunikációs képességed,

·       udvarias, figyelmes, szolgálatkész vagy!

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA

·       van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod,

·       rövid időn belül tudsz munkába állni nálunk,

·       hosszú távon szeretnél egy motiváló, összetartó csapat tagja lenni.