A munkavégzés helye:
Budapest, 9. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-08-31

műszaki munkatárs

Feladatok az irodaépületek vonatkozásában:

·        a napi működési folyamatok során felmerülő problémák elhárítása, szükség szerint külső szolgáltató bevonásával (pl. gázkazán szerelése),

·        műszaki és szakipari jellegű, kisebb javítások elvégzése (pl. zárcsere).

Feladatok főző- és tálalókonyhák vonatkozásában:

·         a felmerülő időszakos és éves karbantartási munkák koordinációja a műszaki vezető és konyhavezető támogatása és irányítása mellett,

·         árajánlatok kérése, a munkák megrendelése, azok megfelelő teljesítésének ellenőrzése,

·         a konyhák műszaki működésének biztosítása, támogatása.

Elvárások:

·         előnyt jelent a víz-gáz-fűtés szerelői és/vagy gépész végzettség

      hasonló munkakörben szerzett néhány éves munkatapasztalat,

·         gyors, hatékony, felelősségteljes és önálló munkavégzés, proaktivitás, logikus gondolkodásmód,

·         költségtudatos szemlélet, pontosság, precizitás,

·         kiváló kommunikációs és együttműködési készség,

·         MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,

·         „B" kategóriás jogosítvány és gépjárművezetési gyakorlat, utazási hajlandóság.

Amit kínálunk:

·         felelősségteljes önálló munkakört egy dinamikusan növekvő, stabil, hazai vállalatnál,

·         eredmény- és sikerorientált munkakörnyezetet,

·         versenyképes jövedelmet és juttatásokat.