A munkavégzés helye:
Budapest, 9. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-09-30

konyhafőnök

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

-  hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,
-  határozatlan idejű munkaszerződést, egész éves foglalkoztatást,
-  kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • beosztott szakácsok, konyhai kisegítők heti munkaidő beosztásának elkészítése, munkájának koordinálása, irányítása, ellenőrzése, felügyelete,
  • a kijelölt ételek anyaghányad és technológiai előírások szerinti elkészítése,
  • az elkészített ételek érzékszervi ellenőrzése, adagolása, tálalása,
  • a gépek, gépi berendezések előírásszerű kezelése, tisztán tartása,
  • a munkaterületek, hűtőterek és a munkaeszközök tisztán tartása.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

Hetente 5 napon, a heti két pihenőnap biztosított a számodra!

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

Szakács végzettség és legalább 6 éves, közétkeztetési területen, szakács munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.