A munkavégzés helye:
Budapest, 9. kerület
Jelentkezési határidő:
2018-12-31

karbantartó

FELADATOK:

Központi irodaépület vonatkozásában

  • a napi működési folyamatok során felmerülő problémák elhárítása, szükség szerint külső szolgáltató bevonásával,
  • szakipari jellegű kisjavítások elvégzése,
  • műszaki jellegű felmerülő problémák kezelése,
  • esetenként új, az épület működéséhez szükséges berendezések üzembe helyezése,
  • az épület működésének zavartalan biztosítása.

Főzőkonyhák esetében

  • a felmerülő időszakos és éves karbantartási munkák koordinációja, együttműködésben a konyhák, illetve a terület vezetőjével,
  • árajánlatok kérése, a munkák megrendelése, azok megfelelő teljesítésének ellenőrzése,
  • a konyhák működésének támogatása.

ELVÁRÁSAINK:

  • szakmunkás bizonyítvány (gépész, villanyszerelő),
  • önálló munkavégzés, hasonló munkakörben szerzett néhány éves munkatapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány, gépjárművezetési gyakorlat,
  • számítógép felhasználói szintű ismerete,
  • precizitás, pontosság a munkavégzés során,
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • kiszámítható munkaidő,
  • alapbér és egyéb juttatások,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, hazai vállalatnál.