A munkavégzés helye:
Budapest, 9. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-09-16

dietetikus

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • erős szakmai támogató háttér, folyamatos egyeztetések, szükség esetén tanfolyami részvételi lehetőségek segítik a feladataid elvégzését,
  • a napi munkavégzéshez mobiltelefont, laptopot adunk,
  • támogató és rugalmas vezetői hozzáállással tartjuk szem előtt a munka és a magánélet  egyensúlyát,
  • versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • aktívan részt veszel a diétás és normál étlapok tervezésében,
  • teljes körűen felügyeled a diétás ételek elkészítését és tálalását a hozzád tartozó főzőkonyhák vonatkozásában (Dunakeszi vagy Óbuda),
  • elvégzed a munkádhoz tartozó adminisztrációs jellegű feladatokat,
  • folyamatosan nyomon követed és munkád során alkalmazod a kapcsolódó jogszabályokat,
  • támogatod az adott főzőkonyhákat az elvárások gyakorlati megvalósításában,
  • kapcsolatot tartasz az adott szolgáltatási terület intézményeivel, partnereivel.

MI SZÜKSÉGES A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ?

  • elengedhetetlen a felsőfokú, szakirányú dietetikus végzettség,
  • szívesen vesszük, ha van már hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatod, de ha lelkes és szorgalmas pályakezdőként érkezel a csapatba, megtanítjuk Neked, hogyan tudod a gyakorlatban is hasznosítani a tudásod,
  • átfogóan, naprakészen ismered a közétkeztetésre, különösen a diétás ételekre vonatkozó jogszabályi környezetet,
  • kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban egyaránt,
  • a munkavégzés során elhivatott, motivált, szorgalmas, kezdeményező és proaktív vagy,
  • szeretsz és tudsz korán kelni, konyháinkon kora reggel kezdődik a nap, és szükséges ott a jelenléted,
  • ismered és magabiztosan kezeled a számítógépes programokat (Word, Excel)

ÖRÖMMEL VESSZÜK:

  • ha van közétkeztetési területen szerzett tapasztalatod,
  • ha ismersz bármilyen élelmezési programot.