A munkavégzés helye:
Budapest, 9. kerület
Jelentkezési határidő:
2020-03-31

konyhai adminisztrátor

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • változatos feladatokat,
  • barátságos, támogató munkahelyi légkört,
  • határozatlan idejű munkaszerződést,
  • kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • megrendeled és átveszed a konyha működéséhez szükséges alapanyagokat,
  • rögzíted a beérkező szállítólevelek alapján a megrendelt tételeket az általunk használt programban,
  • elkészíted, frissíted és rendszerezed az ételkísérő jegyeket,
  • minden hónapban rögzíted a készletleltárt,
  • elkészíted a napi árumozgás bizonylatozását,
  • elvégzed az ad-hoc jelleggel adódó egyéb adminisztrációs feladatokat.

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • jól ismered és használod is az MS Office alkalmazásokat (Excel, Word),
  • proaktív vagy, szereted a feladatokat gyorsan és pontosan elvégezni,
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel szóban és írásban egyaránt.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA VAN:

  • ha van hasonló munkakörben és/vagy üzemi konyhán szerzett releváns munkatapasztalatod,
  • ismersz bármilyen élelmezési programot.