A munkavégzés helye:
Budapest, 7. kerület
Jelentkezési határidő:
2018-12-31

éjszakai raktáros (közétkeztetési szegmens - főzőkonyha)

Feladatok:

·         élelmezési alapanyagok és egyéb áruk mennyiségi és minőségi átvétele kézi anyagmozgatással,

·         raktári bevételezés számítógépes programban,

·         raktárkészlet naprakész nyilvántartása, ellenőrzése,

·         árurendelések előkészítése együttműködve az üzletvezetővel,

·         kiszállítás előkészítése (expediálás),

·         raktárak, hűtők, tárolók élelmiszerbiztonsági és higiéniai előírások szerinti rendben tartása.

Munkaidő:

·         3:00 órától 7:00 óráig, vagy 3:00 órától 9:00 óráig, 3:00 órától 11:30 óráig.

Elvárások:

·         legalább érettségi, vagy középfokú végzettség és raktárkezelő/raktáros szakképesítés,

·         hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,

·         informatikai rendszerek használatában szerzett kompetenciák,

·         jó fizikai erőnlét,

·         precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség (leendő munkatársunk a raktárkészletért anyagi felelősséggel tartozik).

Amit kínálunk:

·         felelősségteljes munkakört egy stabil, hazai vállalatnál,

·         eredményorientált munkakört,

·         versenyképes munkabért és juttatásokat.