A munkavégzés helye:
Budapest, 4. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-11-18

adminisztrátor

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • változatos feladatokat,
  • barátságos, támogató munkahelyi légkört,
  • határozatlan idejű munkaszerződést,
  • kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk.
MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • te készíted el, frissíted és rendszerezed az ételkísérő jegyeket,
  • rögzíted és egyezteted a megrendelői létszámokat, létszámváltozásokat,
  • számítunk Rád a házipénztár vezetésében, időszakos pénztárjelentések elkészítésében,
  • fontos része lesz a munkádnak a számlák kiállítása, rögzítése, rendszerezése,
  • nyersanyaglista felvitele a számítógépes rendszerbe,
  • a te feladatod lesz a heti étlapok nyomtatása, kiküldése az intézményekbe,
  • napi szintű kapcsolattartás a budapesti központ pénzügyi részlegével és a szolgáltatási területhez tartozó intézményekkel.
TÉGED KERESÜNK, HA:
  • középfokú (ideálisan közgazdasági szakirányon szerzett) végzettséged és hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves szakmai tapasztalatod van,
  • jól ismered és használod is az MS Office alkalmazásokat (Excel, Word),
  • proaktív vagy, szereted a feladatokat gyorsan és pontosan elvégezni,
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel szóban és írásban egyaránt.
ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA VAN:
  • üzemi konyhán szerzett releváns munkatapasztalatod.
MUNKAVÉGZÉS:
  • ideje: 7:00 órától 15:30 óráig,
  • helye: Budapest 4. kerület, Baross utca 23-25.