A munkavégzés helye:
Budapest, 4. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-10-31

adminisztrátor

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

·        változatos feladatokat,

·        barátságos, támogató munkahelyi légkört,

·        határozatlan idejű munkaszerződést,

·        kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

·        te készíted el, frissíted és rendszerezed az ételkísérő jegyeket,

·        rögzíted és egyezteted a megrendelői létszámokat, létszámváltozásokat,

·        számítunk Rád a házipénztár vezetésében, időszakos pénztárjelentések elkészítésében,

·        fontos része lesz a munkádnak a számlák kiállítása, rögzítése, rendszerezése,

·        nyersanyaglista felvitele a számítógépes rendszerbe,

.        a te feladatod lesz a heti étlapok nyomtatása, kiküldése az intézményekbe,

.        napi szintű kapcsolattartás a budapesti központ pénzügyi részlegével és a szolgáltatási

         területhez tartozó intézményekkel.

TÉGED KERESÜNK, HA:

·        középfokú (ideálisan közgazdasági szakirányon szerzett) végzettséged és hasonló munkakörben szerzett

        legalább 1-2 éves szakmai tapasztalatod van,

·        jól ismered és használod is az MS Office alkalmazásokat (Excel, Word),

·        proaktív vagy, szereted a feladatokat gyorsan és pontosan elvégezni,

·        kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel szóban és írásban egyaránt.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA VAN:

·        üzemi konyhán szerzett releváns munkatapasztalatod.

MUNKAVÉGZÉS:

·        ideje: 7:00 órától 15:30 óráig,

·        helye: Budapest 4. kerület, Baross utca 23-25.