A munkavégzés helye:
Budapest, 3. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-09-30

üzletvezető helyettes (élelmezésvezető helyettes)

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • erős szakmai támogató háttér, folyamatos egyeztetések, szükség esetén belső képzések, tanfolyamon való részvételi lehetőségek segítik a feladataid elvégzését,
  • támogató és rugalmas vezetői hozzáállással tartjuk szem előtt a munka és a magánélet  egyensúlyát,
  • versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • közreműködsz az étlaptervezési feladatokban, elvégzed az ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatokat,
  • te rögzíted az élelmezési programban az étlapnak megfelelően megrendelt nyersanyagok beérkezését és felhasználását,
  • az üzletvezető távollétében az üzletvezető helyettesítése,
  • az üzletvezető iránymutatásai alapján felügyeled a szolgáltatási területen lévő főzőkonyha és tálalókonyhák optimális munkaerő ellátottságát, valamint biztosítod az előírások szerint történő gazdálkodás betartását, betartatását .

MI SZÜKSÉGES A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ?

  • elengedhetetlen az élelmezésvezetői vagy dietetikus végzettség,
  • szívesen vesszük, ha van már hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatod, de ha lelkes és szorgalmas pályakezdőként érkezel a csapatba, megtanítjuk Neked, hogyan tudod a gyakorlatban is hasznosítani a tudásod,
  • átfogóan, naprakészen ismered a közétkeztetésre vonatkozó jogszabályi környezetet,
  • kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban egyaránt,
  • a munkavégzés során elhivatott, motivált, szorgalmas, kezdeményező és proaktív vagy,
  • ismered és magabiztosan kezeled a számítógépes programokat (Word, Excel).

ÖRÖMMEL VESSZÜK:

  • ha van közétkeztetési területen szerzett tapasztalatod,
  • ha ismersz bármilyen élelmezési programot.