A munkavégzés helye:
Budapest, 3. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-04-08

üzletvezető helyettes

Feladatok:

-    közreműködés az étlaptervezési feladatokban a közétkeztetésben előírt jogszabályi       rendelkezések figyelembe vételével,

-    az étlap, valamint a kalkulációk rögzítése számítógépes programban,

-    a tervezett étlapnak megfelelő nyersanyagok beszerzésének és felhasználásának teljes körű adminisztrációja az üzletvezető irányításával (megrendelés, áruátvétel, raktározási, felhasználási nyomon követés),

-   az üzletvezető iránymutatásai mellett a területen lévő főző- és tálalókonyhák optimális munkaerő ellátottságának felügyelete, valamint az előírások szerinti gazdálkodás betartása és betartatása.

Csapatunkba terhelhető, siker és eredményorientált vezetőt keresünk.

Elvárások:

-     élelmezésvezetői végzettség vagy folyamatban lévő élelmezésvezetői tanulmányok,

-     legalább 4 év munkatapasztalat,

-     szem előtt tartja a pontos, precíz munkavégzést, jó gazda szemlélettel bír,

-     jó csapatvezető és problémamegoldó.

Előnyt jelent: a dietetikus vagy szakács végzettség, valamint a közétkeztetésben szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

-     felelősségteljes munkakört egy dinamikusan fejlődő, perspektivikus, hazai vállalatnál,

-     szakmai fejlődési lehetőséget,

-     versenyképes jövedelmet és juttatásokat.