A munkavégzés helye:
Budapest, 3. kerület
Jelentkezési határidő:
2018-12-31

üzletvezető helyettes

Feladatok:

    • közreműködés az étlaptervezési feladatokban a közétkeztetésben előírt jogszabályi rendelkezések figyelembe vételével,
    • az étlap, valamint a kalkulációk rögzítése számítógépes programban,
    • a tervezett étlapnak megfelelő nyersanyagok beszerzésének és felhasználásának teljes körű adminisztrációja az üzletvezető irányításával (megrendelés, áruátvétel, raktározási, felhasználási nyomon követés),
    • az üzletvezető iránymutatásai mellett a területen lévő főző- és tálalókonyhák optimális munkaerő-ellátottságának felügyelete, valamint az előírások szerinti gazdálkodás betartása és betartatása.

    Csapatunkba terhelhető, siker és eredményorientált vezetőt keresünk.

    Elvárások:

    • élelmezésvezetői végzettség vagy folyamatban lévő élelmezésvezetői tanulmányok,
    • legalább 4 év munkatapasztalat,
    • szem előtt tartja a pontos, precíz munkavégzést, jó gazda szemlélettel bír,
    • jó csapatvezető és problémamegoldó.
A pályázatnál előnyt jelent a dietetikus vagy szakács végzettség, valamint a közétkeztetésben szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:
    • felelősségteljes munkakört egy dinamikusan fejlődő, perspektivikus, hazai vállalatnál,
    • szakmai fejlődési lehetőséget,
    • versenyképes jövedelmet és juttatásokat.