A munkavégzés helye:
Budapest, 3. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-09-16

pénztáros

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

·       hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,

·       kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk,

·       távolsági bérleted árának 86%-át minden hónapban kifizetjük számodra,

·       ha a Te ajánlásoddal érkezik hozzánk egy új munkatárs, többszöri pénzjutalomban részesülsz.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

·       kisétkezések csomagolása,

·       kisebb adminisztrációs feladatok ellátása,

·       pénztárgép, bankkártya/SZÉP kártya terminál kezelése.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

·       Hétköznap reggel 7 óra és 15:30 között, a szabad hétvége biztosított a számodra!

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

·       középfokú végzettség,

·       legalább 1-2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Érdeklődhetsz hétköznap 8 és 16 óra között a 06-20-346-8374-es telefonszámon, várjuk jelentkezésedet elérhetőségeid megadásával és/vagy önéletrajzoddal a hr@hungast.hu e-mail címre is!