A munkavégzés helye:
Budapest, 14. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-10-31

tálalókonyhai kisegítő

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

-       hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,

-       kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk,

-       modern munkakörnyezetben és motiváló csapatban dolgozhatsz,

-       távolsági bérleted árának 86%-át minden hónapban kifizetjük számodra,

-       ha a Te ajánlásoddal érkezik hozzánk egy új munkatárs, többszöri pénzjutalomban részesülsz.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

-       az elkészített ételek adagolása, tálalása,

-       a konyha és a konyhához tartozó helyiségek takarítása.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

-       hétfőtől péntekig, a hétvégi pihenőidő biztosított számodra,

-       tálalókonyháinkon kora reggel kezdjük a napot, ezért a délutánjaink szinte teljesen szabadok.

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

Várjuk a jelentkezésed akkor is, ha nem rendelkezel végzettséggel, és/vagy ha korábban nem dolgoztál hasonló munkakörben!

ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha van közétkeztetésben szerzett tapasztalatod.

Érdeklődhetsz hétköznap 8 és 16 óra között a 06-70-934-86-98-as vagy 06-30-386-5082-es telefonszámon is!