A munkavégzés helye:
Budapest, 14. kerület
Jelentkezési határidő:
2019-08-11

munkaügyi és HR asszisztens

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

·        perspektivikus, kihívást jelentő munkakört,

·        változatos feladatokat,

·        barátságos munkahelyi légkört,

·        határozatlan idejű munkaszerződést,

·        kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk,

·        mindenben számíthatsz a központi HR-es kollégák támogatására.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

·        kutató-kereső munkáddal és jó kapcsolatteremtő képességeddel szeretnénk megtalálni új kollégáinkat,

·        az új kollégák csapatba való beilleszkedését támogathatod,

·        változatos adminisztráció, a munkavállalók be- és kiléptetésének teljes körű ügyintézése,

·        fontos szereped lesz a bérszámfejtés előkészítésében,

·        számítunk Rád az ideális és barátságos munkakörnyezet fenntartásában.

TÉGED KERESÜNK, HA:

·        HR vagy munkaügyi szakirányú végzettséged és/vagy szakmai tapasztalatod van,

·        jól ismered és használod is az MS Office alkalmazásokat (Excel, Word),

·        proaktív vagy, szereted a feladatokat gyorsan és pontosan elvégezni,

·        kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel szóban és írásban egyaránt.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA VAN:

·        üzemi konyhán szerzett releváns munkatapasztalatod.

MUNKAVÉGZÉS:

·        ideje: 7:00 órától 15:30 óráig,

·        helye: Mogyoródi út.