A munkavégzés helye:
Budapest, 11. kerület
Jelentkezési határidő:
2018-12-31

titkársági munkatárs

FELADATOK:

  • vendégek fogadása és a beérkező telefonhívások kezelése,
  • bejövő és kimenő posta kezelése, iktatás, szükség szerint a levelek feladása,
  • általános adminisztráció, ügyintézés, szervezési feladatok ellátása,
  • a gazdasági területen dolgozó vezetők munkájának adminisztratív támogatása: szerződésekkel kapcsolatos ügyintézés és kapcsolódó feladatok elvégzése,
  • a titkárságon felmerülő szolgáltatási jellegű feladatok kreatív megoldása.

ELVÁRÁSOK:

  • preferáltan közgazdasági érettségi,
  • legalább 2-3 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • precíz, igényes munkavégzés,
  • kiegyensúlyozottság, magabiztosság, szolgálatkészség,
  • gyors felfogóképesség és együttműködési készség, proaktív gondolkodásmód,
  • magas szintű számítógép kezelési ismeretek.

ELŐNYT JELENT:

  • szakirányú (gazdasági) OKJ-s végzettség,
  • azonnali munkakezdés.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • alapbér és béren kívüli juttatások,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél,
  • napi egyszeri meleg étkezés.